Pyramidlock Jabo Arnö
fr.200 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Arnö
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Pyramidlock Jabo är en pyramidformad stolphatt. Denna stolphatt finns i flera storlekar.
Stolphatten är tillverkad av transportmålad gran.
Mått: 125x125x65 mm, passar till stolpe med dimensionen 105x105 mm.
Mått: 125x125x65 mm, passar till stolpe med dimensionen 105x105 mm.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 1 år sedanSom allt jabo så är det överprissatt för massproducerade delar med tvivelaktiv finish och kvalité. Gör sitt jobb, men inte prisvärt.
+ Gör det de ska
- Överprissatt
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Höjd | 65, 75, 80 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Produkttyp | Stolphatt |
| Träslag | Gran |
| Längd | 125, 155, 175 mm |
| Vikt | 0,3, 0,5, 0,7 kg |
| Bredd | 125, 155, 175 mm |

