Pyramidlock Jabo ArnöVit, 65x125x125 mm
279 kr
200 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Längd:
125 mm

Arnö
Vit, 65x125x125 mm
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Pyramidlock Jabo är en pyramidformad stolphatt. Denna stolphatt finns i flera storlekar.
Stolphatten är tillverkad av transportmålad gran.
Mått: 125x125x65 mm, passar till stolpe med dimensionen 105x105 mm.
Mått: 125x125x65 mm, passar till stolpe med dimensionen 105x105 mm.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 1 år sedanSom allt jabo så är det överprissatt för massproducerade delar med tvivelaktiv finish och kvalité. Gör sitt jobb, men inte prisvärt.
+ Gör det de ska
- Överprissatt
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26034 |
| Höjd | 65 mm |
| Längd | 125 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 125 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Produkttyp | Stolphatt |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7392118260340 |

