Pyramidlock Jabo Vit96x96 mm
49 kr
40 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Längd:
96 mm

Vit
96x96 mm
40 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Pyramidlock Jabo är en pyramidformad stolphatt. Denna stolphatt finns i flera storlekar.
Recensioner
Göran EVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet , fina bra passform.
+ Väldigt fina ,
- Ingen
Marie LVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefint på mitt staket
EricVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet. Passar perfekt.
Gunnel TVerifierad köpare
för 2 år sedanBlev precis som tänkt var på befintliga stolpar. Snygga.
Patrik HVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygga med hög kvalitet!
+ Enkla att montera.
KenthVerifierad köpare
för 4 år sedanTppenfina och välgjorda
+ Fint lackad
- Inget
SabinaVerifierad köpare
för 4 år sedanPassa perfekt för det den skulle!
Roger OVerifierad köpare
för 4 år sedanOkey plåt lock
Fedja JVerifierad köpare
för 5 år sedanSmidig, snygg och enkel att montera
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 36228 |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 96 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 96 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Q235 Stål |
| Produkttyp | Stolphatt |
| EAN-nr | 7392118362280 |

