Slagkloss HORTUS till Jordankare
fr.115 kr
Se priset!
Välj variant

till Jordankare
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slagkloss till jordankare, tillverkat i massivt, hårdpressat plastmaterial, med grepp för enkel hantering. Används till att slå på med slägga, vid montering av jordankare.
Varumärke
HortusBeskrivning
Slagkloss till jordankare, tillverkat i massivt, hårdpressat plastmaterial, med grepp för enkel hantering. Används till att slå på med slägga, vid montering av jordankare.
Recensioner
Mikael MVerifierad köpare
för 1 månad sedanNödvändig produkt för att kunna banka ner jordankare, utan att förstöra dem.
+ Tål att klappa på med slägga
- Lite kort för jordankaret. Ligger nästan i kant med jordankarets övre del.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 802-300H |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Höjd | 18 cm |
| Modell | 71-77 mm, 91-101 mm |
| Längd | 5,8, 7,8 cm |
| Längd | 58, 78 mm |
| Vikt | 0,9, 1,9 kg |
| Bredd | 5,8, 7,8 cm |
| Bredd | 58, 78 mm |
