Snedstolpe NSH med Beslag
fr.79 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

med Beslag
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snedstolpe från NSH som monteras på det lodrätta hörnet eller på startstolpen, för att stabilisera stängslet.
Varumärke
NSHBeskrivning
Snedstolpe från NSH som monteras på det lodrätta hörnet eller på startstolpen, för att stabilisera stängslet.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 102-030N |
| Färg | Grön |
| Material | Metall |
| Typ | Snedstolpe |
| Dimension | Ø 38 mm |
| Höjd | 120, 150, 200, 225 cm |
| Vikt | 1,4, 1,65, 2,22, 2,48 kg |
