Staket Fornorth
fr.799 kr/stLägsta totalpris 3 900:-
fr.390 kr/stFrån 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov. Svetsat staket, vars robusthet ökas genom vikning. Stängsel är lätta att montera och kan kapas till lämplig längd. Vertikala 25 mm längder av tråd i toppen av elementet för att förhindra klättring över staketet.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov. Svetsat staket, vars robusthet ökas genom vikning. Stängsel är lätta att montera och kan kapas till lämplig längd. Vertikala 25 mm längder av tråd i toppen av elementet för att förhindra klättring över staketet.
Kompatibel med en 150 cm staketstolpe som är ingjuten i marken.
Notera! Minsta beställningskvantitet för stängselelement är 10.
Specifikationer:
- Bredd: 2,5 m
- Varmförzinkad + pulverlackerad
- Kompatibel med 150 cm staketstolpe
- Hålstorlek: 200x50 mm
- Trådtjocklek: 3,5 mm
Notera! Minsta beställningskvantitet för stängselelement är 10.
Specifikationer:
- Bredd: 2,5 m
- Varmförzinkad + pulverlackerad
- Kompatibel med 150 cm staketstolpe
- Hålstorlek: 200x50 mm
- Trådtjocklek: 3,5 mm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Staket |
| Bredd | 250 cm |
| Garanti | 1 år |
| Utförande | Trådtjocklek 3,5 mm |
| Färg | Grön, Svart |
| Storlek | 103x250, 123x250 cm |
