Staket Jabo Lidingö
2 664 kr
Se priset!

Lidingö
2 664 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jabos metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Varumärke
JaboBeskrivning
Jabos metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Mått: LxHxD, 2000x900x25mm.
OBS! Beslag ingår ej.
OBS! Beslag ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34012 |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Lidingö |
| Produkttyp | Staket |
| Vikt | 19 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 7392118340127 |

