Staket Jabo Torö
1 709 kr
1 572 krSänkt pris!Spara 137 kr

Torö
1 572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade. 2000x900x25mm
Varumärke
JaboBeskrivning
Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade. 2000x900x25mm
Mått: LxHxD, 2000x900x25mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34010 |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Torö |
| Produkttyp | Staket |
| Vikt | 13,83 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 7392118340103 |

