Staket Jabo Värmdö
3 069 kr
2 024 krSpara 34 %Kampanj

Värmdö
2 024 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Varumärke
JaboBeskrivning
Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Mått: LxHxD, 2000x900x25mm.
OBS! Beslag och skruvar medföljer ej.
OBS! Beslag och skruvar medföljer ej.
Dokument
Recensioner
Bo WVerifierad köpare
för 2 år sedanVi får beröm av grannarna för det fina staketet
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34011 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Värmdö |
| Typ | Staket |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Vikt | 14,36 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 7392118340110 |

