Staket Palmako Kamilla 10 180x100 cm
1 359 kr
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Kamilla 10 180x100 cm
1 359 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Staket Palmako Kamilla 10 är ett klassiskt staket med vertikala, snedkapade staketspjälor med mellanrum, där två spjälor tillsammans bildar en spetsig topp.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Staket Palmako Kamilla 10 är ett klassiskt staket med vertikala, snedkapade staketspjälor med mellanrum, där två spjälor tillsammans bildar en spetsig topp.
Övrigt
Färg: Vitmålad 1+2 lager
Ramprofil: 19x70 mm
Brädprofil: 16x57 mm
Färg: Vitmålad 1+2 lager
Ramprofil: 19x70 mm
Brädprofil: 16x57 mm
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 119374 |
| Färg | Vit |
| Mått | 1800x1000 mm |
| Serie | Kamilla |
| Typ | Staket |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 180 cm |
| EAN-nr | 4743142040874 |




