Staketstolpar PLUS Profilstolpe Hörn med 2 Spår Tryckimpregnerad
fr.387 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Profilstolpe Hörn med 2 Spår Tryckimpregnerad
387 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

När du väljer tvärkapade staketstolpar får du en certifierad staketstolpe som är tillverkad av furu – tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning
Varumärke
PLUSBeskrivning
När du väljer tvärkapade staketstolpar får du en certifierad staketstolpe som är tillverkad av furu – tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning
Stolpen är tvärkapad från en stor stam så att den består av så mycket kärnved som möjligt. Detta gör att staketstolpen blir så stabil som möjligt och minimerar skevhet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27747-1P |
| Höjd | 9 mm |
| Material | Furu |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| Typ | Profilstolpe |
| Djup | 268 cm |
| Längd | 9 mm |
| Vikt | 12 kg |
| Bredd | 9 mm |
| Färg | Svart RAL 9005, Tryckimpregnerat |
