Staketstolpe Hortus NTR-A Svart 90x90x2400 mm
599 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Staketstolpe från Hortus. NTR-A tryckimpregnerade.
specifikationer
- omkrets cm: 276 cm
- nettovikt i kg: 16.5 kg
- färg: svart
- material: trä
- produkthöjd cm: 240 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
- omkrets cm: 276 cm
- nettovikt i kg: 16.5 kg
- färg: svart
- material: trä
- produkthöjd cm: 240 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 116-072 |
| Höjd | 2400 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 90 mm |
| Längd | 90 mm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Staketstolpe |
| Vikt | 16,5 kg |
| EAN-nr | 5705858056883 |




