Stålstolpe 4,5x4,5x186 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
fr.520 kr
fr.468 krSänkt pris!
Välj variant

Stålstolpe 4,5x4,5x186 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
468 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe från PLUS för montering av räcken/skärmar från PLUS.
4,5 x 4,5 x 186 cm.
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 1860 mm |
| Djup | 45 mm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 45 mm |
| Dimension | 45x45 mm |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Material | Furu, Galvaniserat Stål |
| Vikt | 5,59 kg |

