Stålstolpe 8x8x186 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
fr.828 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Stålstolpe 8x8x186 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
828 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe från PLUS för montering av räcken/skärmar från PLUS.
8 x 8 x 186 cm
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 1860 mm |
| Färg | Stål |
| Djup | 80 mm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 80 mm |
| Dimension | 80x80 mm |
| Material | Galvaniserat Stål, Stål |
| Vikt | 10, 12,2 kg |
| Hopfällbar | Nej |

