Stålstolpe 8x8x268 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
fr.699 kr
Se priset!
Välj variant

Stålstolpe 8x8x268 cm - till nedgrävning - inkl. 1 st. stolphatt
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe till nedgrävning
8 x 8x 236 cm
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Innehåller 1 st. svart plastpropp för att avsluta på toppen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 2360, 2680 mm |
| Djup | 80 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 80 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Vikt | 12,2, 13,7, 13,69 kg |
| Dimension | 80x80 mm |

