Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart
fr.563 kr
fr.507 krSänkt pris!
Välj variant

Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart
507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 1033 mm |
| Djup | 45 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 3,524 kg |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |

