Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm
fr.429 kr
fr.408 krSänkt pris!
Välj variant

Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm
408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller målning.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller målning.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 960, 1320 mm |
| Djup | 45 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Vikt | 3,124, 4,124 kg |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
