Stängselstolpe HORTUS Armeringsstål 8mm
fr.25 kr/stPris/frp 475:-
fr.19 kr/stSänkt pris!
Välj variant

Armeringsstål 8mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolpe tillverkade i armeringsstål med isolator och trådkrok på. Ytbehandlad med grundfärg. Används primärt till inhägnader av kreatur, för att förhindra små barn från att springa ut på vägen, eller som ett prisbilligt alternativ t.ex. att sätta upp trädgårdsstängsel med.
Varumärke
HortusBeskrivning
Stolpe tillverkade i armeringsstål med isolator och trådkrok på. Ytbehandlad med grundfärg. Används primärt till inhägnader av kreatur, för att förhindra små barn från att springa ut på vägen, eller som ett prisbilligt alternativ t.ex. att sätta upp trädgårdsstängsel med.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Höjd | 1100 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Stängselstolpe |
| Vikt | 0,41 kg |
| Bredd | 8 mm |
| Färg | Grön, Ljusgrå, Svart |
