Stolpe Hortus till Glasstaket 100 cm
Rek. pris 589 kr
518 kr
439 krSpara 15 %Kampanj

till Glasstaket 100 cm
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolpe som passar till glasstaket med aluminiumskena från Hortus som är 100 cm högt. Multistolpen har två spårtäckare som kan tas bort vid behov så att stolpen både kan användas som en mellan-, slut- eller hörnstolpe. Kom ihåg att köpa till expansionsbultar, om det ska monteras på hårt underlag såsom träaltan eller beläggningssten.
Varumärke
HortusBeskrivning
Stolpe som passar till glasstaket med aluminiumskena från Hortus som är 100 cm högt. Multistolpen har två spårtäckare som kan tas bort vid behov så att stolpen både kan användas som en mellan-, slut- eller hörnstolpe. Kom ihåg att köpa till expansionsbultar, om det ska monteras på hårt underlag såsom träaltan eller beläggningssten.
mått
- höjd: 108 cm
- bredd: 5 cm (fotbredd 9 cm)
- djup: 5 cm (fotdjup 9 cm)
kom ihåg att köpa till expansionsbultar för montering på hårda underlag som träaltan eller beläggningssten.
specifikationer
- färg: grå
- material: aluminium
- produktbredd cm: 5 cm
- produktdjup cm: 5 cm
- höjd: 108 cm
- bredd: 5 cm (fotbredd 9 cm)
- djup: 5 cm (fotdjup 9 cm)
kom ihåg att köpa till expansionsbultar för montering på hårda underlag som träaltan eller beläggningssten.
specifikationer
- färg: grå
- material: aluminium
- produktbredd cm: 5 cm
- produktdjup cm: 5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 116-048 |
| Höjd | 1080 mm |
| Färg | Grå |
| Längd | 5 cm |
| Material | Aluminium |
| Storlek | 100 cm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 1,54 kg |
| Bredd | 5 cm |
| Dimension | 50x50 mm |
| Höjd | 108 cm |
| EAN-nr | 5705858061733 |

