Stolpe Hortus till Glasstaket
289 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

NTR-A Stolpar tryckimpregnerade, svart 7 x 7 x 150 cm
Tryckimpregnerad NTR-A stolpe som passar till glasstaket från Hortus.
Varumärke
HortusBeskrivning
NTR-A Stolpar tryckimpregnerade, svart 7 x 7 x 150 cm
Tryckimpregnerad NTR-A stolpe som passar till glasstaket från Hortus.
specifikationer
- omkrets cm: 178 cm
- nettovikt i kg: 4.25 kg
- färg: svart
- material: trä
- produkthöjd cm: 150 cm
- produktbredd cm: 7 cm
- produktdjup cm: 7 cm
- omkrets cm: 178 cm
- nettovikt i kg: 4.25 kg
- färg: svart
- material: trä
- produkthöjd cm: 150 cm
- produktbredd cm: 7 cm
- produktdjup cm: 7 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 116-060 |
| Höjd | 1500 mm |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Längd | 7 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 4,25 kg |
| Bredd | 7 cm |
| Dimension | 70x70 mm |
| EAN-nr | 5705858056357 |




