Stolpe Hortus till Staketprofil Hörn
459 kr
399 krSpara 13 %Kampanj

till Staketprofil Hörn
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hörnstolpe till profilstaket från Hortus som används för att sätta ihop flera sektioner med 90 graders hörn.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hörnstolpe till profilstaket från Hortus som används för att sätta ihop flera sektioner med 90 graders hörn.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-679PC |
| Färg | Natur |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 270 cm |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 5705858724133 |
