Stolpe Hortus till Staketprofil Hörn
439 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hörnstolpe till profilstaket från Hortus som används för att sätta ihop flera sektioner med 90 graders hörn.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hörnstolpe till profilstaket från Hortus som används för att sätta ihop flera sektioner med 90 graders hörn.
Hörnstolpen har måtten h: 270 x b: 9 x d: 9 cm.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-679 |
| Färg | Natur |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 270 cm |
| Längd | 9 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 9,4 kg |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 5705858050836 |



