Stolpe Hortus till Staketprofil Mellan
405 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mellanstolpe till profilstaket från Hortus som har utfräsning på bägge sidor så att den kan användas till att sätta ihop flera sektioner.
Varumärke
HortusBeskrivning
Mellanstolpe till profilstaket från Hortus som har utfräsning på bägge sidor så att den kan användas till att sätta ihop flera sektioner.
Mellanstolpen har måtten: h: 270 x b: 9 x d: 9 cm.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
Recensioner
Jörgen LVerifierad köpare
för 6 år sedanDet blev bra
+ Måttanpassade längd samt bultar
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-678 |
| Färg | Natur |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 270 cm |
| Längd | 9 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 10 kg |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 5705858050690 |



