Stolpe Hortus till Staketprofil Slut
405 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Slutstolpe till profilstaket från Hortus. Används för både början och slut.
Slutstolpen har måtten h: 270 x b: 9 x d: 9 cm.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-677 |
| Färg | Natur |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 270 cm |
| Längd | 9 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 11,4 kg |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 5705858050683 |




