Stolpe Jabo Spegel 135x135x1250 mmVit
1 489 kr
1 095 krSpara 26 %Kampanj

Spegel 135x135x1250 mm
Vit
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Stolpe Jabo Spegel 135x135x1250 mm är en elegant staketstolpe med en ramurfasning.
Den är grundmålad och har måtten 135x135x1250 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26172 |
| Höjd | 1250 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Stolpe |
| Träslag | Gran |
| Dimension | 135x135 mm |
| Längd | 135 mm |
| Vikt | 8,2 kg |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 7392118261729 |


