Stolpe Jabo Torö, Värmdö och Lidingö
fr.415 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Torö, Värmdö och Lidingö
415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Stolpe till Torö, Värmdö och Lidingö från Jabo.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34029S |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpe |
| Djup | 5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Höjd | 105, 140 cm |
| Vikt | 5, 3,9 kg |

