Stolpe Nordingrå Trä Furu Fasfräst
fr.149 kr
Välj variant

Furu Fasfräst
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Fasfräst furustolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 198N |
| Höjd | 910, 1180, 2500 mm |
| Färg | Trävit |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Djup | 40, 85 mm |
| Bredd | 40, 85 mm |

