Stolpe Nordingrå Trä Furu Helsvarvad
155 kr

Furu Helsvarvad
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Helsvarvad furustolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 247 |
| Höjd | 850 mm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Material | Trä |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Trävit |

