Stolpe NSH till Panelstängsel 40x40 mm Svart
285 kr
229 krSänkt pris!

till Panelstängsel 40x40 mm Svart
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NSHBeskrivning
Stolpe till panelstängsel från NSH.
enkel installation
skruvar för montering är dolda inuti stolpen. lyft den svarta kontakten i botten för att hitta skruvarna och monteringsfästena.
specifikationer
- omkrets cm: 166 cm
- nettovikt i kg: 2.2 kg
- material: stål
- färg: svart
- produkthöjd cm: 150 cm
- produktbredd cm: 4 cm
- produktdjup cm: 4 cm
skruvar för montering är dolda inuti stolpen. lyft den svarta kontakten i botten för att hitta skruvarna och monteringsfästena.
specifikationer
- omkrets cm: 166 cm
- nettovikt i kg: 2.2 kg
- material: stål
- färg: svart
- produkthöjd cm: 150 cm
- produktbredd cm: 4 cm
- produktdjup cm: 4 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 102-002 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 150 cm |
| Längd | 4 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 2,7 kg |
| Bredd | 4 cm |
| Modell | Svart |
| Dimension | 40x40 mm |
| EAN-nr | 5705858038667 |


