Stolpe Palmako för Altanräcke
fr.190 kr
Se priset!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

för Altanräcke
190 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stolpe Palmako för Altanräcke är en stolpe som passar Palmakos altanräcken.
OBS! Stolpen kan inte köpas och levereras separat, utan enbart tillsammans med altanräcke från Palmako.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100841P |
| Höjd | 1200 mm |
| Färg | Vitmålad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Gran |
| Typ | Stolpe |
| Träslag | Gran |
| Bredd | 45 mm |
| Djup | 70, 90 mm |
| Dimension | 45x70, 45x90 mm |
| Vikt | 2, 2,5 kg |

