Stolpfäste för Ingjutning Skotte Garden Populär/Tidlös
399 kr
Se priset!
GrindGrind Skotte Garden Populär
1 590 krDubbelgrindDubbelgrind Skotte Garden Populär 360x90/120 cm Komplett
5 490 krStolpeStolpe Skotte Garden Populär & Tidlös Grå Med Fot 105 cm
429 krStaketStaket Skotte Garden Populär 180x90 cm
1 535 kr
Populär/Tidlös
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolpfäste som används som stöd till stolpar vid ingjutning, vilket ger en mycket stadig konstruktion. Är kompatibel med “stolpe för ingjutningsfäste” i serien Populär/Tidlös från Skotte Garden. För extra lång hållbarhet är stolpfästet galvaniserat och förzinkat, samt pulverlackerat i en UV-beständig färg.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Stolpfäste som används som stöd till stolpar vid ingjutning, vilket ger en mycket stadig konstruktion. Är kompatibel med “stolpe för ingjutningsfäste” i serien Populär/Tidlös från Skotte Garden. För extra lång hållbarhet är stolpfästet galvaniserat och förzinkat, samt pulverlackerat i en UV-beständig färg.
Dokument
Recensioner
Karl-Ove KVerifierad köpare
för 1 år sedanFör kort järn för att få bra gjutfäste i betongen
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102031 |
| Höjd | 60 mm |
| Produkttyp | Staket |
| Material | Stål |
| Bredd | 300 mm |
| Längd | 60 mm |
| Serie | Populär |
| Färg | Grå |



