Stolplock Jabo Hovden 200x200x70 mmVit
571 kr
Se priset!

Hovden 200x200x70 mm
Vit
571 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Stolplock Jabo Hovden 200x200x70 mm passar till stolpe med dimensionen 175x175 mm.
Stolphatten är tillverkad av transportmålad gran.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26060 |
| Höjd | 70 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Stolphatt |
| Träslag | Gran |
| Längd | 200 mm |
| Vikt | 1,05 kg |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7392118260609 |


