Stolplock Jabo PlattSvart, 71x71 mm
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
71 mm

Platt
Svart, 71x71 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Platt stolplock från Jabo. Denna stolplock finns i flera storlekar och färger.
Recensioner
Li EVerifierad köpare
för 4 år sedanAbsolut inget fel på produkten i sig, snygg enkel design. Men det är glansigt och INTE matt som jag uppfattar det på bilden. Det gjorde sig dock bra hos oss ändå så jag är nöjd!
+ Snyggt, bra passform
- Ej matt
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 36220 |
| Höjd | 195 mm |
| Färg | Svart |
| Längd | 71 mm |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 71 mm |
| Material | Q235 Stål |
| Produkttyp | Stolphatt |
| EAN-nr | 7392118362204 |







