Takpelare Jabo Spårad 135x135x2500 mm är en elegant takpelare av gran.Vit
1 911 kr
Se priset!

Spårad 135x135x2500 mm är en elegant takpelare av gran.
Vit
1 911 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Takpelare Jabo Spårad 135x135x2500 mm är en elegant takpelare av gran.
Den är grundmålad och har måtten 135x135x2500 mm.
Recensioner
PerVerifierad köpare
för 4 år sedanBra kvalité till bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26171 |
| Höjd | 2500 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Arnö |
| Typ | Takpelare |
| Träslag | Gran |
| Dimension | 135X135 mm |
| Längd | 135 mm |
| Vikt | 16,7 kg |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 7392118261712 |



