Topprofil PLUS Klink
fr.239 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Toppavslut till skärm Klink från PLUS.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 114 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Klink |
| Produkttyp | Topprofil |
| Bredd | 340 mm |
| Färg | Grundmålad Svart, Tryckimpregnerat |

