Träbjälke PLUS Cubic Jämnt Avskuret Ändar Umbragrå
1 159 kr
1 044 krSänkt pris!Spara 115 kr

Cubic Jämnt Avskuret Ändar Umbragrå
1 044 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Omlimmade balkar med rakt kapade ändar är det perfekta valet när du bygger en pergola, gungställning eller andra projekt med en överliggare. Att balken är omlimmad innebär att den är tillverkad av två träbitar som limmas ihop. Detta minimerar sprickbildning och skevhet och ger bättre formstabilitet.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Omlimmade balkar med rakt kapade ändar är det perfekta valet när du bygger en pergola, gungställning eller andra projekt med en överliggare. Att balken är omlimmad innebär att den är tillverkad av två träbitar som limmas ihop. Detta minimerar sprickbildning och skevhet och ger bättre formstabilitet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17963-22 |
| Höjd | 3690 mm |
| Certifiering | FSC 100% |
| Färg | Umbra |
| Djup | 90 mm |
| Material | Furu |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 16 kg |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 5703393707673 |
