Trädgårdsstängsel NSH Extruderat 20 m GrönH: 175 cm
2 205 kr
1 929 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
175 cm

Extruderat 20 m Grön
H: 175 cm
1 929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsstängsel från NSH som kan användas för inhägnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande. Stängslet tillverkas av plastbelagd galvaniserad tråd med en tjocklek på 2,3 mm. Maskstorleken är 60 mm. Säljs i rulle om 20 meter med olika höjder.
Varumärke
NSHBeskrivning
Trädgårdsstängsel från NSH som kan användas för inhägnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande. Stängslet tillverkas av plastbelagd galvaniserad tråd med en tjocklek på 2,3 mm. Maskstorleken är 60 mm. Säljs i rulle om 20 meter med olika höjder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 113-025 |
| Färg | Grön |
| Material | Galvaniserad/Plast |
| Typ | Flätverksnät |
| Höjd | 175 cm |
| Vikt | 22,5 kg |
| Längd | 20 m |
| EAN-nr | 5705858032863 |

