Trädgårdsstängsel NSH Lux Ursus Grön
fr.879 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Lux Ursus Grön
879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängsel med böjd topptråd är tillverkad at plastbelagd, varmgalvaniserad tråd. Som fästning är de dubbla vågräta trådarna snurrade runt de vågräta. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 8 cm, och 15 cm mellan de vågräta.
Varumärke
NSHBeskrivning
Villastängsel med böjd topptråd är tillverkad at plastbelagd, varmgalvaniserad tråd. Som fästning är de dubbla vågräta trådarna snurrade runt de vågräta. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 8 cm, och 15 cm mellan de vågräta.
Användning:
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Önskas större säkerhet mot t.ex. klättring i stängslet kan man använda nät med maskstorlek 5 x 10 cm eller 5 x 5 cm.
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Önskas större säkerhet mot t.ex. klättring i stängslet kan man använda nät med maskstorlek 5 x 10 cm eller 5 x 5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Färg | Grön |
| Längd | 25 m |
| Material | Metall |
| Höjd | 40, 65 cm |
| Storlek | 40 cm x 25 m, 65 cm x 25 m |
| Vikt | 13, 8,5 kg |
| Bredd | 1000, 2500 cm |
