Trädgårdsstängsel NSH Maskstorlek 10 x 10 cm Galvaniserad
fr.319 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Maskstorlek 10 x 10 cm Galvaniserad
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 10 cm, och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Varumärke
NSHBeskrivning
Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 10 cm, och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Användning:
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Färg | Galvaniserad |
| Längd | 25 m |
| Material | Metall |
| Bredd | 2500 cm |
| Modell | Maska 10 x 10 mm |
| Höjd | 60, 90, 110 cm |
| Storlek | 110 cm x 25 m, 60 cm x 25 m, 90 cm x 25 m |
| Vikt | 9, 11, 6,5 kg |
