Trädgårdsstängsel NSH Maskstorlek 5 x 10 cm GalvaniseradTrädgårdsstängsel Maskstorlek 5 x 10 cm Galvaniserad 60 cm
697 kr
689 krSänkt pris!
Vald variant
Storlek:
60 cm x 25 m

Maskstorlek 5 x 10 cm Galvaniserad
Trädgårdsstängsel Maskstorlek 5 x 10 cm Galvaniserad 60 cm
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängslet är tillverkat av varmalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 5 cm, och mellan de vågräta 10 cm. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng. Vill man att stängslet ska ha lång hållbarhet rekommenderas Villastängsel med plastbeläggning.
Varumärke
NSHBeskrivning
Villastängslet är tillverkat av varmalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 5 cm, och mellan de vågräta 10 cm. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng. Vill man att stängslet ska ha lång hållbarhet rekommenderas Villastängsel med plastbeläggning.
Användning:
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 106-434 |
| Storlek | 60 cm x 25 m |
| Höjd | 60 cm |
| Vikt | 7,5 kg |
| Färg | Galvaniserad |
| Material | Metall |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| Längd | 25 m |
| Bredd | 2500 cm |
| EAN-nr | 5705858016030 |
