Trädgårdsstängsel NSH Maskstorlek 5 x 10 cm Grön
fr.849 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Maskstorlek 5 x 10 cm Grön
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 5 cm, och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Varumärke
NSHBeskrivning
Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 5 cm, och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Användning:
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 106-394N |
| Färg | Grön |
| Material | Metall |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| Längd | 0,6 cm |
| Längd | 25 m |
| Bredd | 2500 cm |
| Höjd | 60, 80, 100, 120 cm |
| Vikt | 9, 15, 13,5, 18,5 kg |
