Underliggare Jabo Profilfräst 2400x22x45 mmVit
289 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Underliggare 2400x22x45 mm är en profilfräst underliggare från Jabo.
Den är grundmålad och passar till överliggare 26185. Underliggaren säljs styckvis.
Recensioner
KjellVerifierad köpare
för 3 år sedanganska okej något tunna
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26186 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 2,2 cm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Produkttyp | Staket |
| Vikt | 1,2 kg |
| Bredd | 4,5 cm |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7392118261866 |



