Väggfäste Jabo 38,5 mm
179 kr
Se priset!

38,5 mm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggfäste i rostfritt stål för Jabo Glasräcke. Används för att fästa en stolpe till glasräcket eller stålstaketet i en vägg.
Varumärke
JaboBeskrivning
Väggfäste i rostfritt stål för Jabo Glasräcke. Används för att fästa en stolpe till glasräcket eller stålstaketet i en vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 3615 |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Bertil |
| Djup | 50 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Produkttyp | Väggfästen |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 7393290036150 |
