Villastängsel HORTUS GalvaniseratHöjd: 180 cm
2 029 kr
1 849 krSänkt pris!Spara 180 kr
Vald variant
Höjd:
180 cm

Galvaniserat
Höjd: 180 cm
1 849 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-17
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Trådtjocklek:
1,60 / 2,20 mm
1,60 / 2,20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-444 |
| Höjd | 180 cm |
| Längd | 1,6 cm |
| Längd | 25 m |
| Maskstorlek | 5x10 cm |
| Storlek | 180 cm x 25 m |
| Vikt | 22,5 kg |
| Bredd | 2500 cm |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| Färg | Silver |
| Material | Tråd |
| Typ | Stängsel |
| EAN-nr | 5705858006192 |


