Villastängsel HORTUS GalvaniseratHöjd: 60 cm
239 kr
229 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
60 cm

Galvaniserat
Höjd: 60 cm
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Trådtjocklek:
1,60 / 2,20 mm
1,60 / 2,20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-480 |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 10 m |
| Maskstorlek | 10x10 cm |
| Storlek | 60 cm x 10 m |
| Vikt | 1,97 kg |
| Bredd | 1000 cm |
| Modell | Maska 10 x 10 mm |
| Färg | Silver |
| Material | Tråd |
| Produkttyp | Stängsel |
| EAN-nr | 5705858013992 |


