Villastängsel Hortus Grön 25x30 mmHöjd: 600 mm
405 kr
279 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
60 cm x 10 m

Grön 25x30 mm
Höjd: 600 mm
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Användning
Villastänglset passar för inhägnad av trädgårdar, terrasser, balkonger, simbassänger, stöd till klätterväxter m.m. Ett flexibelt stängsel som är lätt att anpassa och sätta upp.
Villastänglset passar för inhägnad av trädgårdar, terrasser, balkonger, simbassänger, stöd till klätterväxter m.m. Ett flexibelt stängsel som är lätt att anpassa och sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 107-642 |
| Storlek | 60 cm x 10 m |
| Höjd | 60 cm |
| Vikt | 2,88 kg |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Modell | Maska 2.5 x 3 cm |
| Typ | Stängsel |
| Längd | 0,2 cm |
| Längd | 10 m |
| Maskstorlek | 2,5x3,0 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Bredd | 2 mm |
| EAN-nr | 5705858023335 |
