Villastängsel Hortus Grön 25x30 mmHöjd: 900 mm
Rek. pris 479 kr
424 kr
269 krSpara 37 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
90 cm

Grön 25x30 mm
Höjd: 900 mm
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Användning
Villastänglset passar för inhägnad av trädgårdar, terrasser, balkonger, simbassänger, stöd till klätterväxter m.m. Ett flexibelt stängsel som är lätt att anpassa och sätta upp.
Villastänglset passar för inhägnad av trädgårdar, terrasser, balkonger, simbassänger, stöd till klätterväxter m.m. Ett flexibelt stängsel som är lätt att anpassa och sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 107-644 |
| Höjd | 90 cm |
| Storlek | 90 cm x 10 m |
| Vikt | 2,86 kg |
| Färg | Grön |
| Längd | 10 m |
| Material | Plast |
| Maskstorlek | 2,5x3,0 cm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Bredd | 2 mm |
| Modell | Maska 2.5 x 3 cm |
| Längd | 0,2 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| EAN-nr | 5705858023342 |

