Villastängsel Hortus Grön10 m, 25x25 mm
499 kr
449 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
100 cm x 10 m
Maskstorlek:
2,5x2,5 cm

Grön
10 m, 25x25 mm
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Användning
Villastänglset passar för inhägnad av trädgårdar, terrasser, balkonger, simbassänger, stöd till klätterväxter m.m. Ett flexibelt stängsel som är lätt att anpassa och sätta upp.
Villastänglset passar för inhägnad av trädgårdar, terrasser, balkonger, simbassänger, stöd till klätterväxter m.m. Ett flexibelt stängsel som är lätt att anpassa och sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 107-638 |
| Längd | 10 m |
| Maskstorlek | 2,5x2,5 cm |
| Storlek | 100 cm x 10 m |
| Vikt | 1,98 kg |
| Modell | Maska 2.5 x 2.5 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Färg | Grön |
| Höjd | 100 cm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Stängsel |
| Bredd | 2 mm |
| Längd | 0,2 cm |
| EAN-nr | 5705858023311 |

