Villastängsel HORTUS Grön
fr.219 kr
fr.189 krSänkt pris!
Välj variant

Grön
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Trådtjocklek:
1,60 / 2,20 mm
1,60 / 2,20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-464H |
| Färg | Grön |
| Material | Tråd |
| Modell | Maska 10 x 10 mm |
| Typ | Stängsel |
| Längd | 10 m |
| Maskstorlek | 10x10 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Höjd | 60, 110 cm |
| Vikt | 2,56, 4,47 kg |
