Viltstängsel Fornorth Zn 150 cm 50 m
Rek. pris 2 990 kr
1 695 kr
1 690 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov.
Fornorth viltstängsel 150cm (50m), Zn
Kompatibel med 200 cm staketstolpe för viltstängsel. Ett 50 meters staket kräver 20 staketstolpar (2,5 m från varandra).
Produktinformation:
Färg: zink
Horisontellt garn: 9 st
Vertikalt trådavstånd: 15 cm
Varmförzinkad
Kompatibel med 200 cm staketstolpe för viltstängsel
Kompatibel med 200 cm staketstolpe för viltstängsel. Ett 50 meters staket kräver 20 staketstolpar (2,5 m från varandra).
Produktinformation:
Färg: zink
Horisontellt garn: 9 st
Vertikalt trådavstånd: 15 cm
Varmförzinkad
Kompatibel med 200 cm staketstolpe för viltstängsel
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Art.Nr. | 6430077377974 |
| Höjd | 1550 mm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Material | Stål |
| Bredd | 240 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Längd | 5000 mm |
| Färg | Silver |
| EAN-nr | 6430077377974 |


